4 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Насіння, саджанці, цибулини рослин від компанії Яскрава

Перші місяці весни – час висаджувати рослини, щоб потім милуватися гарними квітами й збирати урожай фруктів, овочів, ягід. Для цього потрібно придбати якісні саджанці, які відповідають усім вимогам та були вирощені у відомих розплідниках. Компанія Яскрава пропонує насіння, цибулини, саджанці одно- й багаторічних рослин для фермерських господарств, власників присадибних, приватних, дачних ділянок.

Які товари можна купити

Інтернет-майданчик має дуже широкий асортимент поширених і ексклюзивних, рідкісних сортів за гарними цінами. Напряму співпрацює як із українськими, так і голландськими, європейськими розплідниками. В каталозі пропонується такі категорії продукції:

  • насіння газонних трав, зелені, овочів, квітів, кормових культур;
  • кореневища, цибулини багаторічних декоративних культур;
  • саджанці кущів, троянд, плодових дерев.

Також є супутні товари, які знадобляться під час догляду за садом, городом, квітником. Це добрива, інструменти для роботи, захист тощо.

Широкий асортимент насіння

Інтернет-магазин пропонує близько 1000 найменувань – серед них знайдеться багато цікавих і ексклюзивних, різноманітних сортів овочів та квітів. Продукція завжди проходить перевірку на чистоту, схожість, вологість в лабораторних умовах. Компанія Яскрава також має власний відділ ґрунтового контролю, де займаються відбором найбільш пристосованих до нашого клімату сортів та гібридів.

Кореневища й цибулини багаторічних рослин

Серед напрямків діяльності – вирощування та імпорт такої продукції, її фасують на власній лінії. Асортимент постійно розширюється, надходять нові зразки від відомих європейських та українських виробників. Підприємство також має власний комплекс, де посадковий матеріал зберігається із суворим дотриманням усіх умов і вимог, тому продаються завжди якісні, готові до висаджування цибулини.

Саджанці пло  дових і декоративних дерев, кущів

Їхнє вирощування також є одним із важливих напрямків діяльності компанії Яскрава. Наразі це найбільше підприємство в Україні, де спеціалізуються на повному циклі вирощування, а потім продають готові саджанці. Розплідник має близько ста сортів різноманітних троянд. 

Асортимент культур власного виробництва щороку зростає, з 2008 року працює декілька нових напрямків, наприклад, вирощування ягідних, декоративних кущів. Зараз для покупців діє акція – 5% знижка на декоративні рослини та хвойні дерева за умови передоплати 50%.

голоса
Рейтинг статьи
Статья в тему:  Как расставить мебель в гостиной 15 кв м
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: