6 просмотров
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Загрузка...

Купити квиток на потяг за допомогою Proizd.ua

Багато людей обирають потяг для подорожей в межах України, адже це простий і зручний спосіб швидко дістатися до місця призначення. Щоб придбати проїзний документ для себе й тих, із ким запланована подорож, немає потреби звертатись у касу вокзалу. Квитки на потяг легко и швидко купувати онлайн через сервіс Proizd.ua.

Як це зробити

Спочатку потрібно визначитись із місцем призначення й датою подорожі. Проїзні документи слід купувати заздалегідь, адже найкращі місця – нижні, купейні, у вагонах із кондиціонуванням – розбирають дуже швидко. Щоб знайти квитки, потрібно ввести, а потім вибрати у випадаючому списку станцію відправлення та прибуття, а потім вказати дату, на яку запланована поїздка.

У відповідь система покаже усі доступні пропозиції, а саме – номер і назву потяга, час відправлення й прибуття, а також кількість вільних місць. Можна обирати як плацкартні, так і купейні або люкс в залежності від бюджету й вимог до комфорту. Бронювання й покупка проходять офіційно у системі Укрзалізниця, отже, придбаний квиток є дійсним на того пасажира, на якого оформлений.

Як оплатити

Для цього підійде картка Visa або MasterCard будь-якого банку із позитивним балансом, вона має бути відкритою для оплат в інтернеті й мати встановлений ліміт на суму вартості квитків. Щоб купити проїзний документ, потрібно ввести дані пасажира – як дорослого, так і дитини (для дитячого квитка робиться помітка, щоб отримати знижку). Після схвалення транзакції платіж проводиться, а електронний квиток приходить на пошту або в месенджери.

Як сісти на поїзд

Достатньо заздалегідь приїхати на вокзал на свій час відправлення й показати контролеру перед посадкою проїзний документ. Роздруковувати його не треба, працівники Укрзалізниці мають сучасне обладнання для зчитування квитка прямо з екрана смартфону. Так, придбання й посадка квитка займають мінімум часу, не треба стояти в черзі й витрачати час.

Які переваги сервісу

Proizd.ua – це поєднання багатьох зручностей:

  • постійно актуальна інформація;
  • доступний розклад руху потягів;
  • швидке повернення у разі відміни поїздки;
  • оперативний пошук і просте проведення оплати.

На сайті можна спостерігати за рухом потягів на вокзалі, ці дані відображаються у такому форматі:

Номер поїздаМаршрутЧас відправленняКоліяСтатус
29ДКиїв Пасажирський — Ужгород20:35Вчасно
15ЛХарків Пас — Ясіня21:291Вчасно
49ДКиїв Пасажирський — Трускавець21:055Вчасно

 

голоса
Рейтинг статьи
Статья в тему:  Купить билет на поезд: как это сделать легко и быстро
Ссылка на основную публикацию
Статьи c упоминанием слов: